Webinzeraty.sk >> Mobil >> Batérie >> Bratislava >> ponuka >>

Elektrikár Bratislava + okolie 24/7

 Pridať inzerát   
Elektrikár Bratislava + okolie 24/7
 Elektrikár Bratislava + okolie 24/7  

Ponúkame kompletné elektroinštalačné práce a opravy bytov a rodinných domov. Montáž a zapojenie kuchynských elektrospotrebičov. Rekonštrukcie a revízie. Rôzne prerábky aj menšieho rozsahu, opravy a výmeny zásuviek, vypínačov, ističov a poistiek, výmeny rozvádzačov, vyhľadávanie prerušených káblov a oprava káblov v stenách a podlahách. Príprava elektroinštalácie pre nové kuchynské linky, zapojenie osvetlenia a mnoho ďalších prác. Ponúkame montáž, zapojenie, servis a opravy kuchynských elektrospotrebičov všetkých značiek. Špecializujeme sa hlavne na elektrické varné platne / sklokeramické a indukčné /, elektrické sporáky a rúry, digestory a iné. Takisto poskytujeme pozáručný servis na všetky elektrospotrebiče. Okrem spotrebičov vykonávame všetky ostatné elektrikárske práce.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Mobil >> Batérie

Predám Vertu Constallation, Ascent Ti
Predám Vertu Constallation, Ascent Ti, . . . používané, kompletné balenie resp. príslušenstvo, možnost výmeny. Info www. predajmobilov. sk ...

Predaj batérie do mobilu
Predám takmer novú batériu do mobilu, napríklad do Nokia 6300. Li-ion Battery, 3,7V, 900mAh. Cena dohodou. ...

Predám mobilný telefón Tag Heuer
Predám mobilný telefón Tag Heuer v čiernom alebo červenom prevedení, používaný, kompletné balenie, daňový doklad, cena 999,- €, možnost výmeny. Info www. predajmobilov. sk ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | elektrikar bratislava | Topweb, s.r.o.