Webinzeraty.sk >> Mobil >> Jabeotron >> Bratislava >> ponuka >>

Elektrikár Bratislava NONSTOP

 Pridať inzerát   
Elektrikár Bratislava NONSTOP
 Elektrikár Bratislava NONSTOP  

Poskytujem všetky elektroinštalačné práce do 1000V. Opravy a prerábky elektroinštalácie v bytoch a rodinných domoch. Zásuvky, vypínače, svietidlá, ističe, káble, bytové rozvádzače a iné. Odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov. Špecializujem sa hlavne na varné dosky, elektrické rúry a sporáky, odsávače pár a kúpelňové ventilátory. Vykonávam rekonštrukcie malého rozsahu a rôzne prerábky. Pracujem aj cez víkendy.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Mobil >> Jabeotron

APPLE IPHONE 5G 32GB/ APPLE IPOD 4G 4TH APPLE IPHONE 5G 32GB/ APPLE IPOD 4G 4TH
Vitajte na MOBILNÝ PLOŠINY LTD, kde môžete získat všetky druhy elektroniky v lacnejšie sadzbu, ako je iPhone Apple, Apple iPad, Apple android, htc android, HTC, BlackBerry, Mac Book Pro, Canon, Nikon . . . . . . . . . . KONTAKT USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Názov firmy: MOBILNÝ PLOŠINY LTD Email: mobileac ...

Dva IPHONE 4 Jednotka € 250. Dva IPHONE 4 Jednotka € 250.
Zahranicné priatel získal velvyslanectva Slovensko, dva I-telefóny 4 - 16 gb Jeden biely a jeden cierny. Oba nové. Pýta sa 500 eur pre dve osoby. Sú na slovenský. A sú už bol prepustený. Nesnažíme sa zmenit jazyk. Aby nedošlo k ich poškodeniu. Môžeme nájst zariadenie pre prepravu. Hovoríme lepšie anglicky a francúzsky. Ak máte záujem, pošli ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | elektrikar bratislava | Topweb, s.r.o.