Webinzeraty.sk >> Mobil >> Sony Ericsson >> Žilina >> ponuka >>

Sony Ericsson C905

 Pridať inzerát   
Sony Ericsson C905Sony Ericsson C905Sony Ericsson C905
 Sony Ericsson C905   65 EUR

Predám Sony Ericsson C905 v bielej farbe so všetkým príslušenstvom - návody, CD, prenosný kábel, nabíjačka, slúchadlá. Telefón je v dobrom stave, nepoškodený, používaný. Hlavnou prednostou je 8. 1 Mpx fotoaparát. Má k dispozícií WiFi, prístup na e-mail, sociálne siete a mnoho viac. Odblokovaný na všetky siete.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Mobil >> Sony Ericsson

MOBILY BRATISLAVA aj cela SR -SUPER CENY MOBILY BRATISLAVA aj cela SR -SUPER CENY
MOBILY, IPHONY a TABLETY za NAJLEPŠIE CENY - BRATISLAVA aj cela SR - WWW. SHOPMOBIL . SK - NAKUPUJTE MOBILY VYHODNE cez: WWW. SHOPMOBIL . SK , platí pre Bratislavu +aj dodaním do celej SR dobierka. Predaj mobilov SAMSUNG, NOKIA , APPLE IPHONE, SONY, SONYERICSSON, LG, HTC, HUAWEI, BlackBerry a iné, aktuálnu ponuku nájdete na - WWW. SHOPMOBIL . SK ...

predam sony xperia z1 compact predam sony xperia z1 compact
predam sony xperia z1 compact tyzden pouzivany zarucny list za vyhodnu cenu ...

MOBILY BRATISLAVA aj cela SR -SUPER CENY MOBILY BRATISLAVA aj cela SR -SUPER CENY
MOBILY, IPHONY a TABLETY za NAJLEPŠIE CENY - BRATISLAVA aj cela SR - WWW. SHOPMOBIL . SK - NAKUPUJTE MOBILY VYHODNE cez: WWW. SHOPMOBIL . SK , platí pre Bratislavu +aj dodaním do celej SR dobierka. Predaj mobilov SAMSUNG, NOKIA , APPLE IPHONE, SONY, SONYERICSSON, LG, HTC, HUAWEI, BlackBerry a iné, aktuálnu ponuku nájdete na - WWW. SHOPMOBIL . SK ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | sony ericsson | Topweb, s.r.o.